P&P project

Nie sprzedaje nieruchomości tylko STYL ŻYCIA !

Od 1992 roku założyciele P&P Project indywidualnie nabywali doświadczenie na rynku nieruchomości. Zdobyta wiedza, osiągnięte umiejętności, zgromadzony kapitał, rozważne podejmowanie decyzji, zaprzyjaźniony zespól profesjonalistów, wreszcie upór w dążeniu do celu doprowadziły do podjęcia decyzji o wspólnych inwestycjach.

Wiosną 2009 roku P&P Project jako spółka prawa cywilnego ruszyła ze swoją pierwszą inwestycją – Osiedle Na Wzgórzu w Pszennie-Gmina Świdnica. 29 domów jednorodzinnych wybudowanych w technologii domów energooszczędnych na działkach o pow. od 600 m2 do 1000 m2. Dlaczego energooszczędnych? Dlatego, że koszt eksploatacji takiego domu jest prawie o połowę mniejszy jak domu w technologii tradycyjnej.

.
W zakładce inwestycje zakończone zobaczyć można inne projekty, ich różnorodność, jak również bardzo szczegółowe opisy, materiały z jakich budujemy i firmy współpracujące przy naszych inwestycjach.

Dewizą przewodnią P&P project jest dotarcie do jak największej grupy ludzi i jak najszerszego sektora społecznego. Każdy ma prawo do wygodnego i bezpiecznego życia. Śmiała wizja wyróżnia nas od konkurencji, chcielibyśmy przyczynić się do zmian. Dajemy to, czego nie dają inni. Doświadczenie budowlane, solidne podstawy finansowe oraz przejrzysta polityka sprzedażowa sprawiają, iż jesteśmy pewna i godna zaufania firma deweloperska. Zapraszamy do zakładki nowe inwestycje, w której znajdują się wszystkie mieszkania i domy znajdujące się w aktualnej ofercie. W zakładce doradztwo kredytowe proponujemy kompleksową i natychmiastową pomoc w dopasowaniu możliwości finansowych klienta. Proszę nie zapominać o zakładce projektowanie wnętrz, gdzie zobaczyć można już gotowe realizacje kuchni, łazienek, czy ogrodów.