Projektowanie i aranżacja wnętrz

Skorzystaj z usługi aranżacyjno-projektowej!

 • Dlaczego warto? - Unikniesz kosztownych przeróbek - projektant zapobiegnie popełnieniu kosztownych błędów i nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także podniesiesz wartość swojego mieszkania czy domu.
 • Profesjonalna porada - projektant może zaproponować ciekawe rozwiązania aranżacji wnętrza, których wcześniej nie zauważyłeś. Stosując różnego rodzaju kosze i systemy, doradzi w jaki sposób zmienić trudno dostępne miejsca w praktyczne schowki.
 • Zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze - projektant zna rynek, dlatego oszczędzisz wielu godzin na poszukiwaniu odpowiednich materiałów, sprawdzaniu cenników i odpowiednich firm.
 • Zobaczysz swoje wnętrze w kilku odsłonach - już na etapie wizualizacji możesz łatwo zmienić kolorystykę ścian, czy podłóg, więc zamiast przemalowywać wnętrze zmienisz tylko koncepcję projektu.
 • Podwyższysz wartość nieruchomości - ciekawy i stylowy wystrój podwyższy wartość twojej nieruchomość, jeżeli zechcesz ją sprzedać.
 • Oko profesjonalisty - doświadczony projektant potrafi dostrzec niewłaściwe wykorzystanie przestrzeni i szybko podać nam wskazówki jak to naprawić.
W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • projekt sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego - koszt 900 zł za pomieszczenie
 • projekt kuchni, łazienki - koszt 1.300 zł za pomieszczenie
 • pozostałe wnętrza wyceniane indywidualnie
 • porady w zakresie doboru kolorystyki i materiałów, rozplanowania powierzchni, rozmieszczenia oświetlenia


  W cenie uwzględniono dwie wizyty na budowie, w tym jedna połączona z wyborem materiałów (wizyta w salonie płytek, markecie budowlanym, salonie mebli), projekt koncepcyjny wraz z wizualizacją, druga połączona ze spotkaniem z wykonawcą projektu (omówienie projektu z budowlańcem, glazurnikiem, stolarzem).


Od projektu do efektu...projekt


wizualizacja


realizacja

Człowiek czuje się spełniony, gdy robi to, co lubi, dlatego zajęłam się projektowaniem wnętrz. Praca ta sprawia mi radość i satysfakcję, zwłaszcza gdy, jej wynikiem jest zadowolenie Inwestora. W moich projektach łącze rozwiązania funkcjonalne z upodobaniami Klienta. Wnętrze jest tworzone pod jego gust i to jest głównym wyznacznikiem mojej pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi stworzyć przestrzeń funkcjonalną, piękną, a zarazem dopasowaną do budżetu Inwestora. Staram się być na bieżąco z nowinkami pojawiającymi się na rynku i proponować je w przestrzeniach przeze mnie projektowanych. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty projektowej.

Projektantka: Anna Jędrzejuk annajedrzejuk@wp.pl telefon: 603 03 19 12


Przykładowe realizacje ...