Central Park Świdnica

Central Park Świdnica
Central Park Świdnica
Central Park przy ul. Lipowej w Świdnicy.

Wybierając teren pod nową inwestycję szukaliśmy takiej lokalizacji, która będzie wygodna dla jej przyszłych mieszkańców, jak również będzie zachwycała urokiem krajobrazów, stąd też decyzja o zakupie nowych gruntów przy ul. Lipowej w Świdnicy. To miejsce położone blisko potencjalnych miejsc pracy, w cichej i spokojnej lokalizacji i w miłym otoczeniu przyrody.

Bezpośrednie sąsiedztwo z Parkiem Centralnym oraz oddalone niespełna 5 minut pieszo – centrum rekreacyjnym – stadion, korty tenisowe, basen, lodowisko, siłownia pozwoli Państwu aktywnie spędzić czas wolny. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort i spokój, nie tracąc przy tym bliskiego kontaktu z codziennymi sprawami.

W bliskim sąsiedztwie z ul. Lipową znajduje się Galeria Świdnicka (5 minut pieszo). Centrum miasta to niespełna 10 minut spacerkiem, w którym w niedalekiej przyszłości rozpoczną się prace przy budowie kolejnej Galerii Zaułek Świętokrzyski. Dzięki nowym inwestycjom w mieście, w jednym miejscu odnajdą Państwo m. in. różnego rodzaju sklepy sieciowe, księgarnie, salony kosmetyczne i fryzjerskie, kluby fitness, siłownie, multikino, bary, kawiarnie i restauracje. Galerie – działająca przy ul. Westerplatte oraz planowana w centrum miasta – wzbogacą już istniejące centrum handlowe Tesco czy nowo wybudowany Kaufland – oba sklepy oddalone od ul. Lipowej o niespełna 4 km.
Lokalizacja inwestycji sprawia, że bez problemu możemy dojechać drogą krajową nr 35 do centrum akademickiego i kulturalnego, jakim jest Wrocław, na obrzeżach którego znajduje się Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie (ok. 30-40 minut samochodem). Dzięki nowej obwodnicy Świdnicy podróż do Wrocławia jest szybsza i przyjemniejsza. Wierzymy, że nasza inwestycja spełni Państwa oczekiwania i będą Państwo cieszyć się urokami miasta nie tracą przy tym kontaktu z naturą.

Lokalizacja osiedla:

 • Przedszkole – 5 minut samochodem
 • Szkoła Podstawowa i Gimnazjum – 10 minut pieszo
 • Przystanek autobusowy (czerwone autobusy) – 5 minuty pieszo
 • Rynek Świdnicki – 10 minut pieszo
 • Centrum HANDLOWE Tesco – 7 minut samochodem
 • Kaufland – 7 minut samochodem
 • Centrum budowlane – 7 minut samochodem • Szpital Latawiec – 5 minut samochodem
 • Park Centralny – w bezpośrednim sąsiedztwie
 • Zalew Witoszówka – 7 minut pieszo
 • Galeria Świdnicka – ul. Westerplatte – 5 minut pieszo
 • Galeria Zaułek Świętokrzyski (przewidziany do realizacji) – Rynek – 10 min. pieszo
 • Aquapark (przewidziany do realizacji) – 5 pieszo
 • Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie – 40 minut
 • INVEST-PARK – 10 minut samochodem

Niewątpliwą zaletą lokalizacji
naszej inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku i Placu Zabaw dla dzieci, bowiem lekka architektura czterokondygnacyjnych budynków została doskonale wkomponowana w otaczającą – pełną zieleni okolicę. Całość dopełnia rozpoczęta przez miasto w 2014 roku rewitalizacja Parku Centralnego, w której zaplanowano m.in. nowy system oświetlenia parkowego połączony systemem sterowania wodą w fontannach, odnowa mostu, nowa nawierzchnia na alejkach, budowę małego amfiteatru i wiele innych elementów małej architektury. Inwestycja Central Park w Świdnicy to nowoczesny i elegancki kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych z miejscami postojowymi.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców nie zapomnieliśmy również o wyposażeniu budynków w windę oraz dużą przestrzeń balkonową – tarasową w każdym mieszkaniu. Tylko w naszej ofercie znajdują się mieszkania z dużymi balkonami, które stanowią dodatkową powierzchnię do zagospodarowania. Zadbaliśmy również o aranżacje terenów zielonych wokół osiedla.

Central Park w Świdnicy to idealne miejsce
dla osób, które cenią sobie swobodę, wygodę, bezpieczeństwo z jednoczesnym poczuciem prywatności, z dala od zgiełku. To projekt w pełni dopracowany zarówno pod względem technologicznym, jak i urbanistycznym, a piękna, stylowa zabudowa zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta. To projekt dla wszystkich tych z Państwa, dla których ważny jest komfort życia, a przede wszystkim bezpieczeństwo swoich najbliższych.

Central Park to zespół mieszkań dwu-, trzy- i cztero- pokojowych, projekt niezwykle elastyczny – dopasowany do potrzeb współczesnej rodziny. Dzięki możliwości łączenia sąsiednich mieszkań – można stworzyć niepowtarzalną przestrzeń we własny wymarzonym „M”

Dział sprzedaży

Inwestor

Paweł Sawa
kom. 605 22 22 21
mail: pawel64@pp-project.pl

Inwestor

Paweł Skonieczny
kom. 791 18 18 18
mail: info@pp-project.pl